Close

FAQ – często zadawane pytania

  • Czy można modyfikować tematy prac magisterskich, które są opublikowane na stronie?

Tak – na stronie są opublikowane jedynie propozycje, które są do analizy, dyskusji…jeśli interesuje Was dany obszar, piszcie do nas (agnieszka.swiech@uj.edu.pl) – razem postaramy się dopasować zagadnienie do Waszego pomysłu.

  • Mam pomysł na współpracę ze szkołą podstawową – czy mogę zgłosić do projektu taką instytucję?

Jasne – szkoła jest placówką państwową. Projekt Paidagogos Pro zakłada współpracę z instytucjami z I, II i III sektora gospodarki.

  • Czy jeśli w trakcie trwania projektu będę musiała zrezygnować, to poniosę karę finansową?

Jeśli w trakcie współpracy wydarzą się nieprzewidziane, ważne i uniemożliwiające dalsze uczestnictwo w projekcie okoliczności losowe, na które nie mogłaś mieć wpływu i będziesz je mogła udokumentować, to jest to okoliczność, która Cię usprawiedliwia.

  • Czy jeśli nie znajdę zagadnienia, które mnie interesuje, to nie mam szans na udział w projekcie?

W przypadku, jeśli żadne z zaproponowanych na stronie zagadnień Cię nie interesuje / nie jest w żaden sposób powiązane z tematem Twojego seminarium, możesz przedstawić nam swoją propozycję. Możesz nam również zaproponować instytucję,  we współpracy z którą widzisz szansę na zrealizowanie swojej pracy wdrożeniowej. Postaramy się z nią nawiązać kontakt.

  • Przejrzałem zagadnienia proponowane przez interesującą mnie instytucję – mam pomysł na temat pracy magisterskiej, ale  nie wiem, czy taki temat będzie możliwy do zrealizowania.

Najlepiej sugerujemy kontakt z ekspertem danego instytutu – jego rolą jest pomoc w ewentualnym dopasowaniu Waszych pomysłów do zagadnień proponowanych przez instytucje biorące udział w projekcie Paidagogos Pro.

  • Mieszkam w małej miejscowości, 300 km od Krakowa – czy mogę zgłosić do projektu szkołę, która jest w moim miejscu zamieszkania?

Tak, zapraszamy do projektu instytucje z terenu całej Polski.

Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Site Login
Lost your password?

(close)