Close

Capita Polska

Działalność outsourcingowa
ul. Lubicz 23 31-503 Kraków 728435280 mail: daniel.pszczolinski@capita.com https://www.capita-europe.com/pl/oddzialy/krakow

O firmie:

Capita jest wiodącym dostawcą usług biznesowych, zatrudniającym ponad 75 000 pracowników, działającym w Wielkiej Brytanii, Europie, Indiach i Południowej Afryce.

Capita Polska wspiera klientów z różnych sektorów, w tym edukacji, transportu, zdrowia, życia i emerytur, ubezpieczeń oraz innych organizacji sektora prywatnego i publicznego.

Capita jest jednym z czołowych europejskich dostawców usług outsourcingowych i oprócz klasycznego zarządzania relacjami z klientami oferuje także rozwiązania wielokanałowe oraz modele transformacji cyfrowej. W naszych siedzibach w Niemczech, Szwajcarii i Polsce tworzymy nowoczesne i zrównoważone rozwiązania dostosowane do branżowych i językowych potrzeb naszych klientów.

Capita Europe
CEO Capita Europe: Marcus Meloni
Liczba pracowników: 7650
Siedziby: Niemcy, Szwajcaria, Polska

Capita plc
CEO: Jonathan Lewis
Rok założenia: 1984
Liczba pracowników: około 70 000
Obroty w 2016 r.: 4,9 mld £
Siedziby: Wielka Brytania, Irlandia, Wyspy Normandzkie, Niemcy, Szwajcaria, Polska, RPA, Indie, Dubaj

Contact Center Certyfikat
Lokalizacje firmy Capita w Berlinie, Rostocku, Kilonii, Anklamie, Lipsku, Aachen, Kolonii, Krefeld i Mannheim są certyfikowane zgodnie z normą ISO 18295.

Zagadnienie badawcze do przygotowania pracy magisterskiej:

  • Opracowanie innowacyjnej strategii rekrutacyjnej z uwzględnieniem specyfiki pracy na stanowisku oraz w oparciu o najnowsze badania naukowe
%
Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Site Login
Lost your password?

(close)