Close

Toyota Romanowski Kraków

Branża motoryzacyjna
al. Bora-Komorowskiego 6 31-466 Kraków 12 390-76-46 e-mail: recepcja@toyotakrakow.com.pl http://www.toyotakrakow.com.pl/

O firmie:

Grupa dealerska Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 25 lat, posiada dwa salony samochodowe Toyota w Kielcach i w Radomiu.  Najnowszym oddziałem jest otwarty w listopadzie 2016 roku salon i serwis Toyota Romanowski Kraków.

Salon Toyota Romanowski Kraków również oferuje swoim Klientom najwyższą jakość obsługi, będąc pierwszym w Polsce salonem oferującym sposób obsługi Klienta znany z segmentu premium. Wierzymy, że zakup auta to dopiero początek współpracy i z każdą wizytą Klienta w salonie dostarczamy usługi na najwyższym poziomie, zawsze wyprzedzając potrzeby naszych Klientów.

Misją naszej firmy jest dostarczanie Klientom niezawodnych, trwałych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów, a także dbanie o nie w pełnym zakresie – tak, żeby nasi Klienci mogli zająć się istotnymi dla Nich sprawami, a nie musieli poświęcać czasu na zajmowanie się samochodem. Ponadto istotne dla nas jest wpieranie polskiego sportu – współpracujemy z wieloma klubami sportowymi, np.: MKS Cracovia, KS VIVE TAURON Kielce, ROSA Radom; dokładamy także wszelkich starań żeby edukować młodych ludzi – współtworzymy pierwszą w kraju klasę o profilu lakierniczym w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu, która na najnowocześniejszym sprzęcie naszej lakierni kształci młodych ludzi w konkretnym zawodzie.

Jesteśmy firmą rodzinną, co pozwala nam indywidualnie podchodzić do każdego Klienta – rozumiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest pewność, że zawsze jest ktoś, kto odbierze telefon, kto pomoże w sytuacji awaryjnej.

Dużo naszych Klientów pochodzi z rekomendacji – również dlatego tak istotny dla nas jest najwyższy poziom świadczonych przez nas usług – bo rekomendacja to duży kredyt zaufania.

Grupa dealerska Romanowski zawsze stawia na rozwój, dlatego już budujemy nowy salon i serwis w Krakowie, który będzie największą stacją dealerską Toyoty w Europie. Budowa zostanie ukończona na przełomie 2019 i 2020 roku.

Zagadnienia i obszary badawcze do przygotowania pracy magisterskiej:

  • Sukcesja w firmach rodzinnych – rozrastanie się rodziny a rozwój firmy

 

  • Znaczenie rekomendacji w dzisiejszym biznesie
%
Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Site Login
Lost your password?

(close)